Digizerin uudet tuulet – alkuvuoden kuulumisia
Digizerissä puhaltaa muutoksen tuulet, sillä muutamme idyllisiin Lasaretin maisemiin. Lisäksi aspa-tiimimme kasvaa, ja markkinoinnin palvelumme laajentuvat.
Muutto Lasaretin idyllisiin maisemiin
Aikaisemmin saman katon alla toimineet toimisto ja varasto eriytettiin toisistaan alkuvuodesta, kun toimistomme muutti historialliseen Lasaretinsaareen varaston jäädessä edelleen Kempeleeseen. Tiesitkö, että toimistomme tiloissa on toiminut aikaisemmin sairaala? Yhdistetty neuvottelu- ja taukotilamme on toiminut leikkaussalina, joka onkin luonnollisesti vakiintunut kyseisen tilan kutsumanimeksi. Erittäin kaunis ja monipuolinen ympäristö on omiaan edistämään luovuutta lähellä olevien lounaspaikkamahdollisuuksien räjähdysmäistä kasvua unohtamatta. Lasaretinsaaren historiasta pääset lukemaan halutessasi lisää Hotelli Lasaretin sivuilta.
Asiakaspalvelutiimimme sai lisävahvistuksia
Asiakaspalvelutiimimme vahvistui huhtikuussa muutamalla uudella kollegalla. Perehdytykset ovat onnistuneesti takanapäin ja uudet digizeriläiset ovat sujahtaneet porukkaamme erittäin hyvin. Lue aikaisemmasta blogistamme, kuinka asiakaspalveluaikamme laajenivat iltojen lisäksi myös viikonloppuihin!
Markkinointipalveluiden vahva kasvu ja asiakasmäärän lisääntyminen
Palveluidemme kysyntä kasvaa edelleen ja erityisesti digitaalisen markkinoinnin palvelut ovat työllistäneet asiantuntijoitamme mukavasti. Lämmin kiitos kaikille asiakkaillemme sekä yhteistyökumppaneillemme kuluneesta vuodesta jo tässä vaiheessa, on ilo tehdä kanssanne yhteistyötä! Jännityksellä odotamme, mitä mahdollisuuksia loppuvuosi meille tarjoaa.
Tarjoamme monipuolisia ja yksilöllisesti räätälöitäviä palveluita yrityksesi tarpeisiin. Ota yhteyttä ja kysy lisää!